Casa Radu Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande van 120 m² ligt in Mexilhoeira Grande op afstand van 3 km van de Promenade van Alvor en biedt een uitzicht op de binnenplaats. Het 2-slaapkamer appartement heeft een binnenplaats en een picknickplaats en biedt Wi-Fi voor zaken of vrije tijd.

    De Megalithische monumenten van Alcalar ligt binnen 15 minuten met de auto en de luchthaven Portimão bevindt zich op 5 km afstand van het appartement.

    Casa Radu Appartement heeft 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet.

    De accommodatie is uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer152765/AL

    Kameropties bij Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande

    Casa Radu Appartement heeft 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Keuken foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Faciliteiten foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Keuken foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Voorzieningen foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Interieur foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Faciliteiten foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Faciliteiten foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Macro Details foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Gangen foto Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande Faciliteiten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een oppervlakte van 120 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Radu Appartement Mexilhoeira Grande